وضعیت کاربر: میهمان  
یک شرکت بورسی سرمایه خود را 909 درصد افزایش می‌دهد

با پیشنهاد هیات مدیره؛یک شرکت بورسی سرمایه خود را 909 درصد افزایش می‌دهد

هیات مدیره شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو پیشنهاد افزایش 909 درصدی سرمایه کنونی خود از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها را به مجمع عمومی فوق العاده ارائه کرد.

 

هیات مدیره شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو با تکیه بر  ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار که در 17 مهر ماه 1395 به تصویب هیات مدیره این سازمان رسیده، گزارش توجیهی خود برای افزایش 909 درصدی سرمایه کنونی را به سازمان بورس ارسال کرده است.

مطابق با این گزارش، هیات مدیره هپکو پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 2,336,653,000,000 ریال به مبلغ 23,583,035,470,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌هاکه در تاریخ 10 دی ماه امسال به تصویب این هیات مدیره رسیده را جهت اظهار نظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال کرده است.

بر اساس این گزارش اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور در حالی هنوز منتشر نشده که انجام این افزایش سرمایه منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری فارس

تاريخ تنظيم: شنبه 15 دی ماه 1397
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»