وضعیت کاربر: میهمان 
شما اینجا هستید : 
عملکرد مهمر ماه شلعاب

شلعاب بر اساس آمار تولید و فروش 7 ماهه اش مبلغ فروش 264 میلیارد ریالی را محقق کرده و نسبت به بودجه پوشش 52 درصدی داشته است.

میانگین نرخ فروش لعاب طی 7 ماهه ابتدایی 26859,305 ریال و بودجه 28,912,229 ریال است. حتی نرخ فروش مهرماه نیز نسبت به ماه گذشته 4 درصد کاهش داشته است.

این شرکت پیش بینی سود هرسهم خود را برای سال 96 مبلغ 49 ریال سود اعلام کرده و طی شش ماه نیز 51 درصد از آن را پوشش داده است.

سود عملیاتی شرکت در سه ماهه ابتدایی 96 نسبت به دوره مشابه سال قبل افزایش 500 درصدی داشته است و بودجه با افزایش 475 درصدی منظور شده است.

حاشیه سود ناخالص شش ماهه شرکت 13 درصد و بودجه 15 درصد است.

این شرکت به لحاظ نرخ فروش مستعد تعدیل منفی است اما باید به بهتر شدن شرایط کلی شرکت من جمله کاهش هزینه های مالی و افزایش فروش و سودآوری اشاره کرد.

تاريخ تنظيم: دوشنبه 15 آبان ماه 1396
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»