وضعیت کاربر: میهمان 
شما اینجا هستید : 

شیوه کنترل تضاد منافع بین آرمان آتی و مشتریان


چنانچه بین منافع شرکت مشاور سرمایه­گذاری آرمان آتی، اشخاص وابسته و یا کارکنان شرکت و مشتریان تضادی بوجود بیاید؛ شرکت نسبت به افشا و کنترل آن برآمده و اولویت در این خصوص با منافع مشتری خواهد بود.


در ضمن در صورتیکه شرکت مشاور سرمایه­گذاری آرمان آتی یا کارکنان آن در خرید، فروش یا ارائه مشاوره در خصوص سهمی ذی­نفع باشند؛ گزارش آن­را افشا خواهند نمود.


به اطلاع می رساند شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی قرارداد بازاریابی با شرکت کارگزاری سهم آشنا و پارسنمودگر ،نهایتنگر ،حافظ و برهان سهند ،بورسبیمه معرفی مشتری و دریافت بخشی از کارمزد را دارد.
پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»