وضعیت کاربر: میهمان  

ارزش‌های سازمانی آرمان آتی

o ارزش‌افزایی حقیقی برای مشتری: آرمان آتی بر این باور است که آن‌چه که برای مشتری انجام می‌شود، باید حاوی کاربردی واقعی و الزامی و لذا حاوی ارزش باشد. ما تلاش خواهیم کرد ضمن مواجهه‌ای صادقانه با درخواست‌های مشتری، وی را با نیازهای واقعی خویش آشنا کرده و از تعریف مراحل غیرضروری، غیرکاربردی و هزینه‌بر برای وی پرهیز کنیم.

o جامعیت و کاملیت خدمات: آرمان آتی اعتقاد دارد خدماتی که با موضوع نیل به هدفی عینی (مثلاً پذیرش در بورس یا عرضه اوراق بهادار یا تأمین مالی بانکی پروژه‌ها) انجام می‌شود، باید جامع، کامل و منتهی به نتیجه نهایی و ملموس برای مشتری باشد. ارائة خدمات ناتمام و رهاکردن مشتری در میانه فرایندهای مرتبط برخلاف ارزش‌های کاری آرمان آتی خواهد بود.

o رویکرد علمی و صادقانه: آرمان آتی باید تلاش کند اجرای مأموریت‌های محوله را چنانچه مستلزم تولید محتوای تحقیقاتی و تحلیلی است، با حداکثر تأکید و تقید به رویکرد علمی و دقت داده‌ها پیش ببرد. در هر مرحله چنانچه به علت کمبود داده‌های قابل‌اتکا یا ضعف دانش موجود در کشور از این شرط عدول شود، مراتب بطور دقیق و شفاف به مشتری منتقل خواهد شد.


چشم‌انداز آرمان آتی

درچشم‌انداز 3 ساله، شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری آرمان آتی مجموعه‌ای است یادگیرنده، پویا، بانگاهی سیستمی، متشکل از نیروهای خبره با سابقة تحصیلی و حرفه‌ای درخشان از تخصص‌های گوناگون، دارای ساختاری چابک و کارا، پیشگام در طراحی، عرضه و ترویج ابزارهای نوین مالی و راه‌اندازی نهادهای مالی مورد نیاز کشور، دارای تعامل موثر و هم‌افزا با ذینفعان و محیط، بهره‌مند از شبکه ارتباطی گسترده و فعال با شرکت‌های معتبر ایرانی و بین‌المللی، فعال در زمینة مسائل مالی و اقتصادی، دست یافته به جایگاه نخست از نظر رفتار حرفه‌ای و جلب اعتماد عموم فعالان بازار پول و سرمایه در کشور و همکار طراز اول نهادهای منطقه‌ای و بین‌المللی فعال در ایران و خاورمیانه.
پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»