وضعیت کاربر: میهمان  
عملکرد صندوق­های سرمایه‌گذاری آرمان سپهر آیندگان، ارزش آفرین گلرنگ و سبحان نشان می دهد:
کسب رتبه های تک رقمی در بازده دوره های شش ماهه و یک ساله

 


مروری بر عملکرد سه صندوق سرمایهگذاری تحت مدیریت شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی یعنی صندوق های آرمان سپهر آیندگان، ارزش آفرین گلرنگ و سبحان نشان می دهد که این صندوق ها در بازه های زمانی شش ماهه دوم و یک ساله گذشته موفق به کسب رتبه های تک رقمی از لحاظ بازده شده اند. به گفته علی اسلامی بیدگلی، رئیس هیات مدیره شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی، بازده و رتبه های این صندوق‌ها در بازه‌های زمانی مورد اشاره به شرح زیر است.


· صندوق سرمایه‌گذاری آرمان سپهر آیندگان از صندوق­های نوع مختلط است که در یک سال گذشته بین 17 صندوق سرمایه­گذاری از نوع مختلط با کسب بازده ۲۹.۷۸ (بیست و نه ممیز هفتاد و هشت صدم) درصدی رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این صندوق در شش ماهه انتهایی سال گذشته با بازده ۱۷.۳۳ (هفده ممیز سی و سه صدم) درصدی مجددا در رتبه اول قرار گرفته است.


· صندوق سرمایه‌گذاری ارزش آفرین گلرنگ در میان 73 صندوق موجود از نوع سرمایه­گذاری در اوراق با درآمد ثابت، در یک سال گذشته با بازده ۲۶.۴۶ (بیست و شش ممیز چهل و شش صدم) درصدی در رتبه چهارم این نوع صندوق­های سرمایه­گذاری قرار گرفته است. این صندوق در شش ماهه انتهایی سال گذشته بازده ۱۳.۴۴ (سیزده ممیز چهل و چهار صدم) درصدی داشته که با این بازده در این مدت رتبه سوم را کسب کرده است.


· صندوق سرمایه­گذاری مشترک سبحان در یک سال گذشته بین 102 صندوق از نوع سرمایه­گذاری در سهام با کسب بازده ۳۱.۳۷ (سی و یک ممیز سی و هفت صدم) درصدی موفق به کسب رتبه هفتم در بین این نوع از صندوق­ها شده است. این صندوق در شش ماهه انتهایی سال گذشته موفق به کسب بازده ۲۳.۹۲ (بیست و سه ممیز نود و دو صدم) درصدی شده و رتبه چهارم را کسب کرده است.


 

 

تاريخ تنظيم: یکشنبه 19 فروردین ماه 1397
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»