وضعیت کاربر: میهمان 
سه شنبه 1 خرداد ماه 1397
Tuesday, May 22, 2018
شما اینجا هستید : 
بررسی گزارش "کپرور"

کپرور بر اساس صورت های مالی سه ماهه اش توانسته 82 ریال سود به ازای هرسهم خود محقق نماید و نسبت به بودجه 605 ریالی خود پوششی 16 درصدی فراهم کرده که نسبت به سال گذشته پوشش بهتری داشته است. سود خالص سه ماهه شرکت نسبت به دوره مشابه سال گذشته با 26 درصد افزایش مواجه شده است.

فروش شرکت در سه ماهه ابتدایی نسبت به دوره مشابه سال قبل 37 درصد افزایش داشته و فروش بودجه نیز نسبت به سال قبل با 16 درصد افزایش منظور شده است.

حاشیه سود ناخالص محقق شده در دوره سه ماهه 27 درصد و آنچه در بودجه منظور شده 30 درصد است.

محصول تولیدی شرکت زغالسنگ کک شو است که نرخ محقق شده آن در چهار ماهه ابتدایی 96 به ازای هرتن 4,952,698 ریال و نرخ منظور شده در بودجه ۵,۰۹۰,۰۰۰ است که در واقع نرخ محقق شده با بودجه فاصله 3 درصدی دارد اما نرخ فروش تیرماه شرکت 5,012,398 ریال است. پوشش فروش در چهارماهه ابتدایی معادل 26 درصد بوده است.

نسبن قیمت بر درآمد سهم هم اکنون 8.75 و گروه 11.9 است.

تاريخ تنظيم: شنبه 21 مرداد ماه 1396
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»