وضعیت کاربر: میهمان  
افزایش قابل توجه سودآوری در "سغرب"

سغرب بر اساس عملکرد سه ماهه اش توانسته 119 ریال سود محقق نماید و نسبت به بودجه96 پوششی 18 درصدی داشته است. پیش بینی سود هرسهم شرکت برای سال 96 نسبت به اطلاعیه قبلی بدون تغییر و 644 ریال سود اعلام شده است. سود هرسهم شرکت در سه ماهه ابتدایی نسبت به دوره مشابه سال قبل 8.5 برابر شده است. افزایش حاشیه سود ناخالص و رسید به رقم 28 درصد از عوامل اصلی این افزایش سودآوری است.

شرکت فروش خود را برای سال 96 با افزایش 16 درصدی نسبت به سال گذشته، معادل 1003,864 میلیون ریال فرض کرده و طی سه ماه 20 درصد از آن را پوشش داده است.

حاشیه سود ناخالص بودجه 36 درصد و آنچه در سه ماهه محقق شده 28 درصد بوده است.

نسبت قیمت بر درآمد سهم در حال حاضر 5.49 و صنعت 11.58 می باشد. 

تاريخ تنظيم: شنبه 31 تیر ماه 1396
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»