وضعیت کاربر: میهمان 
شما اینجا هستید : 
تحلیل بودجه "فراور"

 فرآور پیش بینی سود هرسهم خود را بر اساس عملکرد سه ماهه با 6 درصد تعدیل مثبت مبلغ 934 ریال سود محقق کرد و طی سه ماه 32 درصد از بودجه را پوشش داد.

پوشش مبلغ فروش طی این مدت 20 درصد بوده است اما نکته قابل توجه حاشیه سود ناخالص 28 درصدی طی سه ماهه ابتدایی است. شرکت در حالی این حاشیه سود ناخالص بالا را محقق کرده که حاشیه سود ناخالص در نظر گرفته شده در بودجه تنها 18 درصد است.

همچنین این نسبت در سال 95 نیز 26 درصد بوده است.

سود خالص شرکت در سه ماهه ایتدایی نسبت به دوره مشابه سال قبا حدودا 5 برابر شده است.

در حال حاضر نسبت قیمت بر درآمد این سهم 9.92 و صنعت 8.19 است.

نرخ فروش منظور شده در بودجه سال 96 معادل 90,683,222 ریال به ازای هرتن است در حالی که نرخ فروش سه ماهه ابتدایی سال 96 معادل 96,654,870 بوده است .( 6 درصد بیشتر از بودجه)

تاريخ تنظيم: سه شنبه 27 تیر ماه 1396
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»