وضعیت کاربر: میهمان  
دیده بان بازار سهام روز 15 تیرماه(1)

آرمان-آتی: بازار سهام شروع کم رمقی داشت. حجم معاملات همچنان کم است.

 

در گروه خدمات فنی مهندسی، مپنا خریداران خوبی دارد. این شرکت امروز در قیمت 913 تومان معامله می شود و بیشتر توسط حقیقی خریداری می شود.

 در گروه رایانه، رکیش در محدوده صفر تابلوست اما شرایط بنیادی سهم خوب است و بنظر می رسد در بلند مدت با رشد همراه شود. مرقام امروز پر عرضه تر دنبال می شود.

 

 در گروه بیمه شاهد افزایش تقاضا هستیم. اتکام با خبر افزایش سرمایه مورد توجه قرار گرفته است. صف خرید 12 میلیونی البرز هم قابل تامل است. کوثر متوقف شده است.

 

در گروه حمل و نقل، توریل و حپترو نوسانات مثبتی دارند.

در گروه لیزینگ شاهد بهبود معاملات گروه هستیم. بیشتر نمادها مثبت معامله می شوند. ولساپا در قیمت 332 تومان در حال معامله است.

 

 وآتی همچنان بیشترین رشد قیمت را با وجود معاملات 8میلیون سهمی دارد.

 

 در گروه کانی های غیر فلزی، کسرا بیشترین توجه ها را بخود جلب کرده است.

سیمانی ها امروز پر عرضه تر دنبال می شوند.

 در گروه کاشی و سرامیک، کساوه با خبر معامله بلوکی با قیمتی بالاتر از تابلو مورد توجه قرار گرفته است. سایر نمادهای گروه نیز نوسان مثبتی دارند.

 

 در گروه خودرو، خساپا بار دیگر به سمت مثبت می رود ولی ضعف خریداران مشهود است. بیشتر خریداران سهم حقیقی هستند . البته 22 میلیون سهم این شرکت بین حقوقی ها دست بدست می شود.

خودرو نیز در محدوده 336 تومان نوسان مثبت دارد. افت قیمت ها در این گروه کاهش یافته و با حجم معاملات بسیار کم به سمت مثبت متمایل شده اند.

 در گروه دستگاه های برقی، بترانس مورد تقاضاست.

 

زمگسال برنامه افزایش سرمایه از 120میلیارد ریال به 461.500میلیارد ریال دارد. 

تاريخ تنظيم: سه شنبه 15 تیر ماه 1395
امتياز
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

در اين بخش نظری ثبت نشده است.پربازدیدترین اخبار

نظرسنجی

:: کدام صنعت در ادامه سال جاری در بازارسهام پیشرو خواهد بود؟
 

 

محصولات
هر گونه کپی برداری از محتوا، تولیدات، شکل و سایر اجزای سایت صرفا با موافقت مکتوب مجاز می باشد. آرمان آتی مسئوليتی در قبال اشتباهات و اشكالات در متون يا تاخير و تعجيل در انتشار مطالب، يا نتايج ناشی را به عهده نمی گيرد. براساس ماده 23 قانون حمايت حقوق مولفان، کليه آثار ارائه شده در اين وب‌سايت .با مجوز از صاحب امتياز اثر مي‌‌باشد «تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.»